הצהרת נגישות

נגישות באתרי החברה

יוניברסל משאיות ישראל מקפידה לאורך כל שנות פעילותה על מעורבות בפעילות בקהילה, מתוך מודעות לקבוצות ולמגזרים שונים באוכלוסייה, ערנות וכבוד לצרכיהם השונים.

אנחנו פועלים בהתאם להוראות החוק והתקנות להנגשת שירותינו לכלל ציבור הלקוחות ובכלל זה גם לציבור הלקוחות בעלי המוגבלות, מתוך תפיסה לפיה לקוחות עם מוגבלות הינם לקוחות שווי זכויות הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לכל תחומי השירות.

אנו עושים את כל המאמצים להבטיח את נגישות אתרי החברה לכל סוגי המוגבלויות.

לנוחיותכם, מפורטים הסדרי הנגישות העומדים לשירותכם:

שילוט הכוונהשירותים    נגישיםחניות נכיםכניסה נגישהמצב נגישותכתובתאתר
קייםקייםברחובקייםמונגשאופיר 62 חוף שמןמרכז שירות חיפה
קייםקייםקייםקייםמונגשהרכבת 9מרכז שירות פתח תקווה
קייםקייםקייםקייםמונגשאריה שנקר 11מרכז שירות ומשרדי הנהלה ראשון לציון

כמו-כן, יוניברסל משאיות ישראל בע"מ תמיד משתדלת להתעדכן ולהתייעל למען לקוחותיה, ולאור זאת, ככל שקיימים הסדרים נוספים אשר חסרים ומונעים מהאוכלוסייה בעלת המוגבלות לקבל את שירותינו, וככל שנתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, אנחנו נשמח להתעדכן בנושא ולשמוע הצעות לשיפור על מנת שנוכל לשפר ולפתור את הבעיה בצורה המהירה והטובה ביותר.

רכז נגישות:

בכל בקשה, שאלה, או הצעה לשיפור בתחום הנגישות ניתן לפנות לרכז הנגישות בחברה

 • ליאור הראתי
 • כתובת: אריה שנקר 11 ראשון לציון
 • נייד: 054-3523808
 • SMS: 054-3523808
 • דוא"ל ישיר: liorh@uti.co.il

הצהרת נגישות באתר האינטרנט של החברה:

יוניברסל משאיות ישראל רואים חשיבות רבה גם בהנגשת אתר האינטרנט שלה והשירותים המוצעים בו לכלל הציבור, לרבות ציבור בעלי המוגבלות על כל סוגיו.

באתר הושקעו מאמצים ומשאבים רבים על מנת ליצור הנגשה לאוכלוסיית בעלי המוגבלות לכל המידע והשירותים המצויים בו.

יוניברסל משאיות ישראל מתחייבים לספק לקהל הרחב הגולש באתר, תוכן נגיש ככל הניתן, ואנו פועלים לעדכון ולהטמעה של כללי הנגישות ככל שניתן, בהתאם לעקרונות תקן הנגישות ובהתאם לכל שיפור שאנו מגלים שניתן ליישם.

האתר מותאם לדרישות הנגישות לרמה 2 (AA) של ארגון  W3C. בקישורים תמצאו את פירוט התנאים בהם עומד האתר בעברית. בנוסף, האתר נבנה לפי התקן של W3C ל- CSS ו- HTML והוא מותאם לתצוגה בדפדפנים המובילים.

על אף האמור, חשוב לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים והקבצים באתר, יתכן ויתגלו חלקים מהאתר שטרם הונגשו, או שאין באפשרותנו להנגיש כגון קבצי PDF חיצוניים.

אנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הגבוהה יותר, וככל שמצאתם או נתקלתם בקשיים כלשהם בגלישה באתר או בשימוש במידע המצוי בו, אל תהססו לדווח באמצעות טופס צור קשר, על מנת שנוכל לפתור את הבעיה בצורה הטובה והמהירה ביותר. לצורך כך, השתדלו לכתוב את הפרטים בצורה מלאה ככל הניתן:

 • תיאור הבעיה
 • סוג וגרסה של הדפדפן
 • מערכת הפעלה
 • סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)
 • באיזה דף גלשתם?
 • מה הפעולה אותה ניסיתם לבצע?

אנחנו נדאג לטפל בבעיה ולחזור אליכם בהקדם.

לפניות בנושא נגישות האתר לאוכלוסייה בעלת המוגבלות, ניתן גם לפנות במקביל אל רכז הנגישות שלנו ליאור הראתי – שפרטיו צוינו לעיל